Kitap Ara

  Sevgili Anne ve Babacığım, Lütfen Bu Kitabı Okur musunuz!...

  Kategori: Kişisel Gelişim-Aile-Çocuk

  Sayfa: 228

  ISBN: 975-8156-39-56-x

  Boyut: 13,5x21,5

  Kağıt: 2. Hamur

  Yazar: Hasan Yılmaz (Yazar)

  Biz ne yapacağını bilmeyen ana-babalar kuşağıyız! Dünyanın eski dünya, ülkemizin eski ülkemiz, insanların eski insanlar olmadığını, değişim rüzgârlarının çoktan fırtınaya dönüştüğü bir çağda çocuk yetiştiriyoruz.
  Bu kitap; hızlı toplumsal ve teknolojik gelişmelerin yaşandığı, iş hayatının değiştiği, nüfus hareketlerinin sürdüğü, aile yapısının ve aile bireylerinin fonksiyonlarında değişmelerin meydana geldiği, kadının çalışma hayatının içine daha fazla oranda girdiği, genç kuşakta sağlık ve gelecek kaygısının arttığı, suç işleme eğiliminde inanılmaz yükselişlerin yaşandığı, madde bağımlılarının ve zararlı alışkanlıklara sahip kişilerin sayısında patlama olduğu, vasıflı insan gücüne duyulan ihtiyaçla birlikte işsizliğin sürekli tırmandığı, doğru ile yanlışın, iyi ile kötünün iç içe girdiği ve değerlerin ters yüz olduğu, eğitim düzeninde niteliğin giderek azaldığı günümüz Türkiye'sinde "eski yöntem ve anlayışlara göre çocuk yetiştirilemeyeceğini kabul eden ve kendi ebeveynlik anlayış ve sorumluluklarını yeniden gözden geçirmek isteyen anne-babalar" için iyi niyetli bir çalışmadır.
  "Öğretmenim Lütfen Bu Kitabı Okur musun...!" ismini taşıyan kitabımıza gösterilen büyük ilgi, özellikle anne-babalara dönük böyle bir kitabın yazılması konusunda bizi cesaretlendirdi. Bütün okuyucularıma teşekkür ediyorum.
  SEVGİYLE KALIN, TUTKUYLA YAŞAYIN...
  Doç. Dr. Hasan YILMAZ

  © 2023 Çizgi Kitabevi
  Çizgi KitabeviÇizgi KitabeviÇizgi Kitabevi